METIN2 PVP SUNUCU - GENEL BAKış

metin2 pvp sunucu - Genel Bakış

metin2 pvp sunucu - Genel Bakış

Blog Article

Bu paket ile alay malay ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını gezmek yürekin Tıklayın

Otantik Metin2'ye kadim clientle girmeye çkızılıştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği canlı hale getireceğiz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yekta core kuruluşsına sahip 1 hat dâhilin maruz maksimum rakamdır.

Yeni kuşak donanımlar üzerine kurma edilen fiziksel sunucu üzerinden sağlamlanan hayalî sunucular ile performansı doruklarında hissedin.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Hiç core kuruluşsına iye 1 kanal kucakin verilen maksimum rakamdır.

Vardiya kutundaki bütün okunmuş veya okunmamış salt metinli mesajlar sunucu birleşmesi esnasında silinir ve kurtarılamaz.

Hiçbir şeyi şansa bırakmamak bâtınin tevhit anlayışleminden önce şunu yapabilirsin: Bir Krallıkların Tentürü tuzak ve 2. karakterle loncanın başüstüneğun daha fazla krallığa geç. Buna seçenek olarak yanlış krallıkta kâin karakterlerini silebilirsin. Bu şekilde sunucu tevhit meselelemi sırasında dilediğin krallığa tahsis edilebileceğinden sakıncasız olursun.

Kazananlar belirlendikten sonrasında lonca arazilerinin dağılımı için eklenmiş bilgiler açıklayacağız.

Kendi filesinizi kullanıvermek lüzum iseniz bizlerden metin2 sunucu paketi satın alabilirsiniz. Talep ettiğiniz emekletim sistemi size kurularak teslim edilmektedir.

Künde sunucularında ve eklenti/fileslerde iade/silme veya değiş üzere sorunlemler mutlak yoktur.

Deposunda "ticareti gestaltlabilir" sıfır eşyalar bulunan bir karakteri sildiğimde ne olur? Bu eşyalar silinir mi?

Bu paket ile beraberinde ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını almak dâhilin Tıklayın

Birleştirmeden sonra lonca bölgesinin tamamı yine dağıtılacak. Herkese en güzel bölgeler ciğerin adil bir şans yollamak kucakin, birleştirmeden elden sonrasında loncanla alay malay etkinliğe yeğinlabilirsin:

Sunucularımızda dilerseniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz satın çalımı yaparken Kendi Filesimi Kullanacağım seçeneğini seçebilir veya hizmeti satın aldıktan sonra kendi dosyalarınızı kurabilirsiniz. Ödeme yapılmış olduktan sonrasında ne bugün teslim hileırım?

metim2 pvp serverer

Report this page